poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Hula Hop z masażerem - opinia

Pamiętacie to dziecięce , plastikowe hula hop?Przyznaję szczerze,że talia to moja pięta Achillesowa. Rok temu kupiłam HULA HOP Z MASAŻEREM na allegro w cenie ok. 40 zł.


 Miałam miesiąc motywacji i ćwiczyłam codziennie 15 min. efekty zdumiewające (4-5 cm w dół). Przy moim wtedy braku talii, były widoczne gołym okiem. Jednak jak to często bywa, odpuściłam trening raz, drugi.. i tak znów nie ćwiczę już sporo miesięcy. Jednak jak oglądamy takie zdjęcia...


SPOSÓB UŻYCIA: Uwaga!! To,że nie każdy umie kręcić hula hop jest wiadome, więc najlepiej zacząć od takiego dziecięcego, aby uniknąć siniaków w trakcie nauki. Gdy już dojdziecie do wprawy (czego jestem pewna, bo to nie jest aż tak trudne) to możecie zacząć używać tego z masażerem. Przed rozpoczęciem załóżcie grubszą bluzę lub zaopatrzcie się w taki pas jak ja, który może być noszony pod ubraniem lub tylko w trakcie ćwiczeń. Można go zakupić np. na allegro , widziałam,że nawet za 3,99zł.

PAMIĘTAJCIE !! Nigdy nie ćwiczcie na gołe ciało!! Naprawdę miałam na początku siniaki (krwiaki), które bardzo bolały przy kolejnych treningach, więc zabezpieczcie się już  na początku,aby tego uniknąć.

EFEKTY: jak już mówiłam, przy codziennym treningu (nawet 15min) efekty są wyraźne. Musicie być sumienni w tym co robicie, małymi krokami do wielkiego celu. Hula Hop świetnie działa na nasze 'boczki' , nie rezygnujcie po tygodniu, dwóch, gdy nie widzicie efektów i sensu, zapewniam Was,że warto się pomęczyć, a jednak aż takie straszne to nie jest. W najbliższych postach przypomnę Wam o tym i o innych sposobach na ' talię osy '. Lato zbliża się wielkimi krokami, więc...

TRZYMAM ZA NAS KCIUKI ! 3 komentarze:

 1. Nie umiem kręcić hula-hopem ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sama to stosowałam póki nie straciłam motywacji :)
  Efekty faktycznie są zdumiewająco korzystne !
  POLECAM :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kręciłam, póki nie straciłam motywacji :)
  Efekty są faktycznie wspaniałe !
  POLECAM ! :)

  OdpowiedzUsuń